Jesteś w sekcji:   Strona główna  >  Pomoc

DrukujPomoc


Panel pomocy Budujesz-Kupujesz.pl

 

Portal Budujesz-Kupujesz.pl powstał z myślą o indywidualnych użytkownikach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach, które poszukują pomocy i wsparcia w postaci rzetelnego źródła informacji.
 
Jeśli korzystanie z zasobów portalu okażę się w pewnym momencie skomplikowane , utrudnione lub nawet niemożliwe – zachęcamy do zadawania pytań i korzystania z pomocy. Żadne z pytań nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi.

Poniżej znajduje się także lista najczęściej pojawiających się wątpliwości naszych użytkowników wraz z odpowiedziami na nie.
Najczęściej zadawane pytania

Newsletter jest to regularnie wysyłany zestaw najciekawszych informacji i wiadomości drogą elektroniczną na zapisaną skrzynkę mailową. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nic ważnego Cię nie ominie.
 

Twoje Konto jest to miejsce zarządzania Twoimi danymi osobowymi oraz zamówionymi usługami. To tutaj możesz przeglądać złożone przez Ciebie zapytania ofertowe oraz w przypadku kont firmowych konfigurować ustawienia Giełdy Ofert, Przetargów, Katalogu firm czy MiniSite’u.

 

Dostęp do Twojego konta jest możliwy po rejestracji oraz zalogowaniu w portalu.

 

Przejdź do rejstracji.

Przejdź do Twojego konta.

 

Popularne słowa jest zbiór najczęściej wyszukiwanych i pojawiających się w portalu słów kluczy, które można odnaleźć w treści artykułów. Każde z słów przekierowuje do konkretnego miejsca w portalu. Jest to więc naturalnie wynikający z użytkowania portalu skrót.

 


 Wyślij zapytanie


wpisz treść widoczną na obrazku:


Pola oznaczone * są wymagane   wyślij


zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj